Váš server pro výrobu dřevěných eurooken
 - výpočty cen
 - evidence zakázek
 - evidence výroby
Vstup do zákaznické sekce
Login:
Heslo:
O PROGRAMU JAK SE PŘIHLÁSIT FAQ DEMOVERZE KONTAKT

FAQ - často kladené otázky
  • Celý program je optimalizován pro internetový prohlížeč Microsoft Internet Explorer 4.0+ ve kterém je nutné mít zapnutý skriptovací jazyk Java script. Pokud používáte jiný prohlížeč, tak je možné, že některé prvky stránek nebudou fungovat správně. Pokud máte tento problém, popište nám jej podrobně v kontaktním formuláři technické podpory, pokusíme pro něj najít řešení.
  • Vývoj programu neustále pokračuje. Výpočty atypických oken jsou ve vývoji a jejich zprovoznění bude následovat po důkladném testování.
  • Provozování programu e-okna.com respektuje soukromí zákazníků. K celkovému zkvalitnění programu a vývoji služby je však potřeba znát některá osobní data (jsou to především jméno zákazníka, adresa , telefon a adresa elektronické pošty), které slouží zejména pro realizaci a zúčtovávání plateb. Tyto údaje jsou uloženy v naší databázi a v žádném případě je neposkytujeme třetím osobám.
    Třetím osobám nebo veřejnosti jsou poskytována pouze souhrnná statistická data o návštěvnosti, a funkcích programu. Tato statistika však ale neobsahuje žádnou informaci, která by vedla k identifikaci některého ze zákazníků.
    Používáním programu e-okna.com souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů o Vás a údajů o Vašich operacích v programu. Pravidla týkající se zacházení s těmito informacemi jsou popsána výše v tomto dokumentu.
© 2005 - 2010Habakuk design, optimalized for IE 6.+